Väggur gustaviansk stil

Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil
Väggur gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGUR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, bl a, Westerstrand, bronserade, nycklar samt 1 st pendel saknas, höjder ca 47-66 cm

Skador, slitage, 1 st krön saknas

756148

2020-04-08