Okänd konstnär England

Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England
Okänd konstnär England

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, England, naturscen, signerad A. J. Boel, olja på duk, ca 35x46 cm

756159

2020-04-07