Sven Holm oljemålning

Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning
Sven Holm oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN HOLM (född 1934): "Vita huset i provence", olja på duk, signerad Sven Holm, ca 29x24 cm

756170

2020-04-04