Barnstol

Barnstol
Barnstol

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNSTOL, 1900-tal, blandstil, betsat trä samt senare klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 25, högsta höjd 53 cm

Renoverad, kompletterad, slitage

756171

2020-04-04