Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, betsad bok, rokokostil, två lådor samt uppfällbar skiva med spegel höjd ca 78, 81x43 cm
Bruksslitage,
756175
2020-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här