Oljemålning, vattenfall och figurer

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) Vattenfall, otydligt signerad JB Smith (John Brandon), olja på duk, ca 92x71 cm

Dubblerad, smärre färgbortfall

756182

2020-03-31