Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, blandteknik, signerad och daterad A. Dominguez, Chexbres -76, ca 12x8 cm

Ej examinerad ur ram

756191

2020-04-06