Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, blandteknik, signerad och daterad A. Dominguez, Chexbres -76, ca 12x8 cm
Ej examinerad ur ram
756191
2020-04-06