Karin Broos grafik
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
KARIN BROOS (född 1950): Den röda soffan, gicléetryck, signerad och numrerad Karin Broos 29/90, bildmått 38x54,5 cm
Kuntoraportti
756195
Päivämäärä:
2020-04-05