Karin Broos grafik

Karin Broos grafik
Karin Broos grafik
Karin Broos grafik
Karin Broos grafik
Karin Broos grafik
Karin Broos grafik
Karin Broos grafik
Karin Broos grafik

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

KARIN BROOS (född 1950): Den röda soffan, gicléetryck, signerad och numrerad Karin Broos 29/90, bildmått 38x54,5 cm

Kuntoraportti

756195

Päivämäärä:

2020-04-05