Klubbat för:
19 000 SEK
15 000 SEK
CARSTEN REGILD (1941-1992): Till ringklocka, signerad och daterad C. Regild -87, olja och collage på pannå., ca 138 x 109 cm.
En nyckel sitter löst
756199
2020-04-05