Albert Johansson, Komposition

Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition
Albert Johansson, Komposition

Klubbat för:

11 500 SEK

10 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Målning, signerad Albert Johansson, olja på pannå, 91,5x120 cm

ytsmuts, obetydliga krackelyrer och smärre retuscher

756204

2020-04-05