Klubbat för:
11 500 SEK
10 000 SEK
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Målning, signerad Albert Johansson, olja på pannå, 91,5x120 cm
ytsmuts, obetydliga krackelyrer och smärre retuscher
756204
2020-04-05