Matgrupp teak

Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1960-tal, troligen Svergards Markaryd, teak, 4 stolar samt bord med 1 iläggsskiva, höjd ca 72, 140x106 cm

Omklädda stolar, bruksslitage, märken

756210

2020-03-31