Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1960-tal, troligen Svergards Markaryd, teak, 4 stolar samt bord med 1 iläggsskiva, höjd ca 72, 140x106 cm
Omklädda stolar, bruksslitage, märken
756210
2020-03-31