Tillbaka till katalog
Taklampa Anna
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
Beskrivning
ANNA EHRNER, taklampa, "Anna", 1970/80-tal, Atelje Lyktan, textilklädd skärm samt stomme trä och plexi, taklampans diam ca 62 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
756212
Datum:
2020-04-06