Matgrupp valnöt

Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt
Matgrupp valnöt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1960-tal, valnöt, bestående av: runt matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, matbordets höjd 73, dimater 110, skivan à 50 cm, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, slitage kring toppskiva, en av stolarna med mindre fanérskada

756213

2020-04-06