Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med älgar i disigt landskag, signerad Rooth, olja på pannå, mått ca 60x50 cm
Viss krackelyr
756217
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här