Oscar Reutersvärd grafik

Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik
Oscar Reutersvärd grafik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (3) "Perspective Japonaise, signerade Oscar Reutersvärd, 194/200, 188/200, 43/60, litografi på japanpapper, bladmått ca 74x56 cm

756218

2020-04-01