Herman Müller akvarell

Herman Müller akvarell
Herman Müller akvarell
Herman Müller akvarell
Herman Müller akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HERMAN MÜLLER (1840-1919): skärgårdsmotiv, signerad H.Müller, akvarell, ca 65x22 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

756219

Päivämäärä:

2020-04-06