Herman Müller akvarell
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HERMAN MÜLLER (1840-1919): skärgårdsmotiv, signerad H.Müller, akvarell, ca 65x22 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
756219
Päivämäärä:
2020-04-06