Sandro Chia carborundum etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Promenade with the Father, 1984, signerad och numrerad Chia 34/50, carborundum etsning, 120x100 cm

756221

2020-03-31