Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERMAN KÄHLER, vas, keramik, Danmark, tidigt 1900-tal, Jugend, signerad undertill HAK samt stämplad Danmark i godset, höjd ca 26, diameter 16 cm
SMärre bruksspår
756226
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här