Herman Kähler keramik vas

Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas
Herman Kähler keramik vas

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

HERMAN KÄHLER, vas, keramik, Danmark, tidigt 1900-tal, Jugend, signerad undertill HAK samt stämplad Danmark i godset, höjd ca 26, diameter 16 cm

SMärre bruksspår

756226

2020-04-06