Skulpturer ett par Fabrication Francaise

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, ett par, krigare från antiken, 1900-talets början, metall/zink, märkta Fabrication Francaise, höjder ca 60 cm

Skada, slitage

756228

2020-04-08