Sameknivar
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAMEKNIVAR, 2 st, osignerad respektive oidenitiferad signatur, 1 men skaft i masurb, detalj i renhorn, blad i stål, signerad BR, slida i trä med läder, monogramsignerat, 1 kniv med skaft i björk, blad i stål, slida i läder, osignerad, längd ca 19-20 cm
Bruksslitage
756235
2020-04-06