Curt Clemens oljemålning

Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning
Curt Clemens oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): Sovande kvinna, signerad och daterad Curt Clemens 1939, olja på pannå, ca 44x61,5 cm

756259

2020-04-01