Hans Larsson oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HANS LARSSON (1910-1973): (18), Figurkompositioner bla ur sviten "Hyllning till en diktare" (Ulf Karmi) och bladet "Extasens dilemma", delvis signerade och numrerade, även osignerade och stämpelsignerade, litografier, varierande mått
Oramade, hanteringsveck
756315
2020-03-31