Hans Larsson oljemålning

Hans Larsson oljemålning
Hans Larsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS LARSSON (1910-1973): (18), Figurkompositioner bla ur sviten "Hyllning till en diktare" (Ulf Karmi) och bladet "Extasens dilemma", delvis signerade och numrerade, även osignerade och stämpelsignerade, litografier, varierande mått

Oramade, hanteringsveck

756315

2020-03-31