Agne Söderberg oljemålningar

Agne Söderberg oljemålningar
Agne Söderberg oljemålningar
Agne Söderberg oljemålningar
Agne Söderberg oljemålningar
Agne Söderberg oljemålningar
Agne Söderberg oljemålningar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGNE SÖDERBERG (1917-2007): (2) Porträtt, olja på duk, signerad samt daterade ´74, ca 50x40 resp. 65x50 cm

1 tavla med något bucklig/ospänd duk

756317

2020-04-06