Michael Kessler

Michael Kessler
Michael Kessler
Michael Kessler
Michael Kessler

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MICHAEL KESSLER (Född 1954): komposiiton, olja på pannå, signerad och daterad 1990 á tergo 122 x 245 cm.

Krackelyr.

756338

2020-04-01