Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MICHAEL KESSLER (Född 1954): komposiiton, olja på pannå, signerad och daterad 1990 á tergo 122 x 245 cm.
Krackelyr.
756338
2020-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här