Soppslevar
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLEVAR, 4 st, silver, en Olof Hellbom, Stockholm 1812, en Erich Albrecht Körsner, Falun 1831, en Petrus Strömberg, Mariestad 1835, en med otydliga stämplar, samtliga med träskaft, längd ca 40-44 cm
Slitage, bucklor, en med inskription
756350
2020-03-31