Soppslevar

Soppslevar
Soppslevar
Soppslevar
Soppslevar
Soppslevar
Soppslevar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLEVAR, 4 st, silver, en Olof Hellbom, Stockholm 1812, en Erich Albrecht Körsner, Falun 1831, en Petrus Strömberg, Mariestad 1835, en med otydliga stämplar, samtliga med träskaft, längd ca 40-44 cm

Slitage, bucklor, en med inskription

756350

2020-03-31