Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Motiv med bebyggelse och hamninlopp, signerad och daterad Anna Gardell-Ericsson 1896, akvarell, bildmått 33x49 cm
Hål
756354
2020-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här