Anna Gardell-Ericsson akvarell
Closed
2020-04-01
756361
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
ANNA GARDELL-ERICSON (1853-1939): Västkustmotiv, signerad Anna Gardell-Ericsson, akvarell, bildmått 51x31 cm