Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHN HEDAEUS (1872-1967): Västkustmotiv, signerad och daterad Hedaeus 47, akvarell, bildmått 32x50 cm
Zustandsbeschreibung
756375
2020-04-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner