John Hedaeus akavrell

John Hedaeus akavrell
John Hedaeus akavrell
John Hedaeus akavrell
John Hedaeus akavrell
John Hedaeus akavrell
John Hedaeus akavrell

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOHN HEDAEUS (1872-1967): Västkustmotiv, signerad och daterad Hedaeus 47, akvarell, bildmått 32x50 cm

Zustandsbeschreibung

756375

2020-04-01