Richard Geiger

Richard Geiger
Richard Geiger
Richard Geiger
Richard Geiger
Richard Geiger
Richard Geiger
Richard Geiger
Richard Geiger

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD GEIGER (1870/82-1945), barscen, olja på duk, signerad, 60x80 cm.

756388

2020-04-07