Skor 2 par

Skor 2 par
Skor 2 par
Skor 2 par
Skor 2 par
Skor 2 par
Skor 2 par
Skor 2 par
Skor 2 par

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKIDOR, 2-par, omkring mitten av 1940-tal, ena paret märkt "ABC Fabrikerna Kungälv", andra paret enligt uppgift tillverkade av Junke Persson, längd ca 208 respektive 203 cm

Visst slitage

756393

2020-04-06