Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, trelådig, lackerad björk, beslag i mässing, vitmålade nyckelhål, höjd ca 90, 100x49 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre repor
756403
2020-04-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner