Lyuben Dimanov färgetsningar

Lyuben Dimanov färgetsningar
Lyuben Dimanov färgetsningar
Lyuben Dimanov färgetsningar
Lyuben Dimanov färgetsningar

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LYUBEN DIMANOV (Bulgarien, född 1933) (7): Anatomiska figurer, signerade och daterade Lyuben Dimanov 1976, bladmått ca 32x25 cm

Zustandsbeschreibung

756405

2020-03-31