Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LYUBEN DIMANOV (Bulgarien, född 1933) (7): Anatomiska figurer, signerade och daterade Lyuben Dimanov 1976, bladmått ca 32x25 cm
Zustandsbeschreibung
756405
2020-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner