Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JIRI GEORG DOKOUPIL, (Tjeckien, född 1954): "Begegnung", signerad och numrerad Dokoupil, 17/90, blandteknik, bildmått ca 77x57 cm, Edition Schellman, München
756419
2020-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här