Jiri Georg Dokoupil

Jiri Georg Dokoupil
Jiri Georg Dokoupil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JIRI GEORG DOKOUPIL, (Tjeckien, född 1954): "Begegnung", signerad och numrerad Dokoupil, 17/90, blandteknik, bildmått ca 77x57 cm, Edition Schellman, München

756419

2020-03-31