Näverlur

Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur
Näverlur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

NÄVERLUR, signerad Jonas Ulander 1968, längd ca 112, medföljer även kåsa i tenn, Stämplad Jokkmokk, 1974

Smärre slitage

756423

2020-04-06