Byrå läder
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, samtida, i form av resekoffert, klädd i mörkbrunt läder, läderhandtag, öppningsbar lucka ovanpå, invärtes klädd i ljugrön textil, lister i ek, höjd ca 120, 88x50 cm
Smärre slitage, repor
756452
2020-04-06