Byrå läder

Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder
Byrå läder

Klubbat för:

4 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ, samtida, i form av resekoffert, klädd i mörkbrunt läder, läderhandtag, öppningsbar lucka ovanpå, invärtes klädd i ljugrön textil, lister i ek, höjd ca 120, 88x50 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, repor

756452

2020-04-06