Karmstol samt stolar 1 par 1700-tal
2020-04-05
756458
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARMSTOL, STOLAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, bemålade, skuren dekor, klädsel i siden, sitthöjd ca 45 cm
Färgbortfall, karmstol med laningar, slitage