Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARMSTOL, STOLAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, bemålade, skuren dekor, klädsel i siden, sitthöjd ca 45 cm
Färgbortfall, karmstol med laningar, slitage
756458
2020-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här