Karmstol samt stolar 1 par 1700-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOL, STOLAR, 1 par, 1700-tal, Louis XV, bemålade, skuren dekor, klädsel i siden, sitthöjd ca 45 cm

Färgbortfall, karmstol med laningar, slitage

756458

2020-04-05