Tillbaka till katalog
Raymond Weil herrarmbandsur
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beskrivning
RAYMOND WEIL, armbandsur, Toccata, stål, ca 2006, quartz, safirglas, datum, refnr. 5588-ST-00300, boettnr. 5588-X012458, originallänk, diameter 42 mm, inner-ytterbox, instruktionsbok, extra länkbitar, certifikat (ostämplat)
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
756463
Datum:
2020-04-04