Tillbaka till katalog

Raymond Weil herrarmbandsur

Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Beskrivning

RAYMOND WEIL, armbandsur, Toccata, stål, ca 2006, quartz, safirglas, datum, refnr. 5588-ST-00300, boettnr. 5588-X012458, originallänk, diameter 42 mm, inner-ytterbox, instruktionsbok, extra länkbitar, certifikat (ostämplat)

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

756463

Datum:

2020-04-04