Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, Bauhaus-typ, 1900-talets andra hälft, stommar i kromat stål, sitsar och ryggar av läder, sittshöjd 44/40 cm. .
Bruksslitage, fläckar.
756465
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här