Karmstolar Bauhaus-typ

Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ
Karmstolar Bauhaus-typ

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, Bauhaus-typ, 1900-talets andra hälft, stommar i kromat stål, sitsar och ryggar av läder, sittshöjd 44/40 cm. .

Bruksslitage, fläckar.

756465

2020-04-10