Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PALL, funkis, 1930/40-tal, s.k. Z-pall, stålrörsstomme, galonklädd sist, höjd 53 cm, diameter 36 cm.
Bruksslitage, klädsel med skador.
756470
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här