Pall Funkis

Pall Funkis
Pall Funkis
Pall Funkis
Pall Funkis
Pall Funkis
Pall Funkis

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

PALL, funkis, 1930/40-tal, s.k. Z-pall, stålrörsstomme, galonklädd sist, höjd 53 cm, diameter 36 cm.

Kuntoraportti

Bruksslitage, klädsel med skador.

756470

Päivämäärä:

2020-04-10