Pall Funkis
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
PALL, funkis, 1930/40-tal, s.k. Z-pall, stålrörsstomme, galonklädd sist, höjd 53 cm, diameter 36 cm.
Kuntoraportti
Bruksslitage, klädsel med skador.
756470
Päivämäärä:
2020-04-10