Lena Bergström, skulptur, Orrefors 2002
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA BERGSTRÖM, skulptur, Orrefors 2002, underfång i grönt och vitt, slipad, signerad Orrefors Studio 9364-86 Lena Bergström 3-15 samt egenhändig signatur, modellen utförd i 15 exemplar, höjd 18 cm
Nagg
756479
2020-03-31