Vas Per B Sundberg unik

Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik
Vas Per B Sundberg unik

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PER B SUNDBERG, vas, Orrefors 2003, unik, klar glasmassa med dekor av noppor mot matterad fond, signerad Orrefors 9450-87 Per B Sundberg Unique 2003 samt egenhändig signatur, höjd 21,5 cm

Ca 10 noppor med nagg

756490

2020-03-31