Vas Per B Sundberg unik
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PER B SUNDBERG, vas, Orrefors 2003, unik, klar glasmassa med dekor av noppor mot matterad fond, signerad Orrefors 9450-87 Per B Sundberg Unique 2003 samt egenhändig signatur, höjd 21,5 cm
Ca 10 noppor med nagg
756490
2020-03-31