Gunnar Cyrén Nobel fiskbestick

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR CYRÉN, "Nobel", fiskbestick, 8 dlr., förgyllt stål, Gense, längd ca 19-21 cm

Smärre slitage

756503

2020-04-01